foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bielawska Grupa MotosportBlisko 44 kilometry oesowe podzielone na 11 prób sportowych i dwa dni rywalizacji – to wyzwanie, które Bielawska Grupa Motosport rzuca amatorskim załogom rajdowym w ramach 2 Rajdu Bielawa. Impreza zaplanowana została na 6 i 7 sierpnia z bazą w bielawskiej pływalni Aquarius...

Zawody stanowią trzecią rundą Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2016 organizowanego wspólnie przez Rajdową Kotlinę i Bielawską Grupę Motosport. – Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zawody stały na jak najwyższym poziomie – mówi Szymon Mazur – komandor zawodów. – Udało nam się znaleźć szybkie i techniczne próby sportowe na terenie powiatu dzierżoniowskiego, które w naszej ocenie powinny przypaść do gustu zawodnikom i kibicom. Myślę, że przed nami weekend prawdziwie sportowych emocji.

Rajd podzielony został na dwa dni. Pierwszego dnia – w sobotę 6 sierpnia w godzinach porannych, odbędzie się zapoznanie z trasą i w ramach prologu dwukrotny przejazd kultowego odcinka specjalnego. W niedzielę 7 sierpnia zawodnicy pokonywać będą trzy oesy przejeżdżane trzykrotnie. Próby sportowe zlokalizowane będą na terenie całego powiatu dzierżoniowskiego. Gdzie? – Celowo nie podajemy lokalizacji prób sportowych, aby uniknąć nielegalnego zapoznania z odcinkami specjalnymi – informuje Piotr Kruszyński – dyrektor ds. zabezpieczenia. – Byłoby to nie fair w stosunku do pozostałych zawodników oraz uciążliwe dla mieszkańców miejscowości, przez które przebiegają próby. Lokalizacja prób, szczegółowy harmonogram czasowy i dokładne godziny zamknięcia dróg na których będzie odbywał się rajd zostaną podane na kilka dni przed zawodami.

Wciąż trwają zapisy do udziału w zawodach. Na dziś lista chętnych liczy już ponad 100 załóg, jednak organizator przewidział miejsce dla 90 z nich. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniach organizowania zawodów trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Organizatorami zawodów są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie oraz Bielawska Grupa Motosport.

 

INFORMACJE O RAJDZIE

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 50

Wszystkich 875981

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu