foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

W sołectwach gminy Dzierżoniów odbyły się kolejne zebrania wiejskie. Tym razem nowe rady sołeckie wybrali mieszkańcy Jodłownika, Nowizny, Mościska i Jędrzejowic.

 

Jednym z najważniejszych punktów zebrania wiejskiego, które odbyło się 8 lutego w Jodłowniku, był wybór nowej rady sołeckiej. W trakcie spotkania Wojciech Świtalski przedstawił przybyłym sprawozdania z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego w roku ubiegłym oraz z działalności sołtysa i rady sołeckiej Jodłownika w minionej kadencji.

Zebranie wiejskie dokonało również wyboru nowej rady sołeckiej. W jej skład weszli: Ewelina Świtalska, Robert Warchoł, Izabela Kulig, Agnieszka Błaszkiewicz, Sebastian Błaszkiewicz, Aleksander Behan, Daniel Kaleta i Monika Warchoł.

Kolejne zebranie wiejskie odbyło się 12 lutego w Nowiźnie. Sprawozdania z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego w roku ubiegłym oraz z działalności sołtysa i rady sołeckiej w minionej kadencji przedstawiła sołtys Nowizny Henryka Latacz.

W skład nowej rady sołeckiej weszli: Jarosław Garbacz, Marek Kuriata, Jacek Błaszczykiewicz, Michał Błaszczykiewicz, Wioletta Drozdowska, Mirosław Mądrzejewski i Arkadiusz Gniedziejko.

15 lutego na zebraniu wiejskim spotkali się z kolei mieszkańcy Mościska. Podobnie jak w Jodłowniku i Nowiźnie, mieszkańcy wysłuchali sprawozdań z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego oraz z działalności sołtysa i rady sołeckiej w minionej kadencji. Przedstawiła je sołtys Mościska Danuta Martowłos.

Zebranie wiejskie dokonało również wyboru nowej rady sołeckiej. W jej skład weszli: Grzegorz Zieliński, Krzysztof Cichy, Grzegorz Powązka, Iwona Adamczyk i Ewa Matyasik.

Natomiast 16 lutego nową radę sołecką w składzie: Krzysztof Hohol, Józef Hohol, Małgorzata Hohol, Katarzyna Górko i Jerzy Fyszko wybrali mieszkańcy Jędrzejowic.

W trakcie spotkania sprawozdania z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego w roku ubiegłym oraz z działalności sołtysa i rady sołeckiej Jędrzejowic w minionej kadencji przedstawiła zebranym sołtys Czesława Gorgol.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 47

Wczoraj 54

Wszystkich 881151

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu