foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówGłównym tematem styczniowej sesji Rady Gminy Dzierżoniów były gospodarka wodno-ściekowa i gospodarka odpadami na terenie naszej gminy. Obrady odbyły się w czwartek 25 stycznia...

Prezentację na temat gospodarki wodno-ściekowej przedstawił kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów Rafał Kosek. Opowiedział m.in. o kosztach, jakie ponoszą w tym zakresie mieszkańcy, a także o środkach, które przeznacza na tę działalność nasza gmina. Tematem jego prezentacji były również najważniejsze planowane i zrealizowane już inwestycje.

 

Z kolei Prezes Zarządu Związku Gmin ZGPD 7 Paweł Puszka przedstawił radnym temat gospodarki odpadami na terenie gminy. Przypomniał o najważniejszych obowiązujących przepisach oraz przybliżył szczegóły zbliżających się w tym zakresie zmian.

 

Radni przyjęli ponadto plany pracy komisji Rady Gminy Dzierżoniów na 2018 r. oraz przegłosowali kilka uchwał, m.in. w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018.

 

Kolejne przyjęte uchwały dotyczyły określenia kryteriów drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Dzierżoniów.

 

Styczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy DzierżoniówStyczniowa sesja Rady Gminy Dzierżoniów

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 47

Wczoraj 54

Wszystkich 881151

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu