foto1
Malownicze krajobrazy
foto1
Zachwycająca przyroda
foto1
Ekscytujące sporty
foto1
Turystyka
foto1
Odpoczynek
Witajcie w Jodłowniku !


Góry Sowie

Informacje o regionie...

Więcej...

Sołectwo Jodłownik

Informacje o sołectwie Jodłownik. Dane statystyczne, statuty, dane kontaktowe

Więcej...

Gmina Dzierżoniów

Informacje ogólne o Gminie...

Więcej...

Historia

Opis miejscowości wraz z historią....

Więcej...

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wosp01Trzydziestu dwóch wolontariuszy z czterech gminnych szkół kwestowało na terenie gminy Dzierżoniów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab powołany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach czynnie włączył się do akcji już po raz 15.

Finał imprezy zorganizowano w niedzielę 15 stycznia w sali Ośrodka Kultury w Ostroszowicach. Finałowy koncert uświetniły występy zespołów ludowych. Wspólnie z WOŚP zagrali: Macieje i Katarzynki z Ostroszowic oraz Uciecho-Wianki z Uciechowa. Przed publicznością zaprezentowali się również wychowankowie i uczniowie ZSP w Ostroszowicach.

Jak co roku czynnie w organizację finału włączyli się strażacy z OSP Ostroszowice, którzy przygotowali pokaz ratownictwa oraz umożliwili chętnym osobom przejażdżkę wozem strażackim. W przerwach pomiędzy występami licytowano m.in. obraz namalowany przez Ryszarda Wojnarskiego, tort w kształcie serca WOŚP przekazany przez członkinie Saloniku Kobiet Ambitnych z Ostroszowic, 2-godzinny kurs zabytkowym autem Fiat 125p ufundowany przez Sebastiana Nalepkę i karnety na usługi fryzjerskie w salonie "Jola" w Bielawie. Można było również odwiedzić Sklepik Szczęścia oraz kupić przepyszne ciasta upieczone przez rodziców.

 

Całkowita kwota zebrana podczas finału to 11 666,73 zł.

Serdeczne podziękowania za hojność i chęć pomagania składamy wszystkim darczyńcom, czyli mieszkańcom gminy Dzierżoniów. Dziękujemy również Jolancie Zarzece - Zastępcy Wójta Gminy Dzierżoniów, Agnieszce Hul - Skarbnikowi Gminy Dzierżoniów, Ryszardowi Brzeskiemu - Sekretarzowi Gminy Dzierżoniów, Justynie Kaczorowskiej - Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, Krzysztofowi Twardakowi - Radnemu Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Januszowi Szoździe - Radnemu Rady Gminy Dzierżoniów, Krzysztofowi Krupiarzowi - Sołtysowi Ostroszowic, Izabeli Gawełek - przewodniczącej Rady Rodziców ZSP w Ostroszowicach oraz mieszkańcom Ostroszowic: Martynie Chmielewskiej i Waldemarowi Łuciów.

wosp01

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w organizację XXV finału WOŚP w Ostroszowicach: pracownikom, uczniom i wychowankom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, rodzicom, zespołom: Macieje, Katarzynki i Uciecho-Wianki, OSP z Ostroszowic, Salonikowi Kobiet Ambitnych, a także wszystkim sponsorom i darczyńcom.

 

Sztab WOŚP w Ostroszowicach

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 34

Wczoraj 27

Wszystkich 878346

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Pogoda Jodłownik z serwisu